Про що говорив Зеленський у ексклюзивному інтерв’ю The Sun

З'явилося інтерв'ю Володимира Зеленського The Sun. Публікуємо основні тези.

silmedia_zgcl/rT0ZyuIIR.jpeg

Ліквідація Путіна

Зеленський запевнив, що Україна ліквідує російського диктатора Володимира Путіна, якщо зʼявиться така можливість. Він додав, що Київ має право на це, оскільки захищає свою землю та веде справедливу війну.

«Це війна, і Україна має всі права захищати нашу землю».

Замахи на життя

Від початку повномасштабного вторгнення Росії до України Зеленський пережив щонайменше 5-6 замахів на життя. Він розповів, що перший замах на його життя він і його того оточення сприйняли дуже серйозно, навіть виникла паніка, але потім він до цього навіть адаптувався.

«Перший випадок був дуже цікавий… люди не знають, що з цим робити, і це виглядає дуже страшно, як Covid. А потім – це просто розвіддані, які розповідають, що ще одна група прибула до України, щоб спробувати скоїти замах».

Компроміс з росією та втома людей

Зеленський зауважив, що люди втомилися від «постійних повітряних нальотів», обстрілів, руйнування їхніх домівок і вбивства їхніх близьких.

Але додав: «Якщо ви їх запитаєте, чи готові вони віддати Росії наші землі? Чи готові говорити з росіянами про те, як усе це закінчити? Чи готові вони особисто до компромісу з Путіним і чи втомилися від цього? Вони скажуть вам, що не втомилися та готові стояти далі».

Про вибори

Пан Зеленський виключив проведення виборів, які мали відбутися наступного року, наполягаючи, що це незаконно в умовах воєнного стану, неможливо через війну та розділить країну, коли люди зосереджені на боротьбі з Росією.

Про відсутність прогресу на полі бою

Президент визнав, що відсутність прогресу збентежила деяких союзників, які сумніваються, чи зможе Україна вигнати російські сили.

Але спростував заяви Залужного про те, що війна зайшла в глухий кут.

«У моральному стані немає глухого кута. Ми вдома. Росіяни на нашій землі. Тому в цьому немає патової ситуації».

Про знищення частини російського флоту

За словами Зеленського відсутність прогресу на суші була врівноважена успіхами в Чорному морі, які були частиною контрнаступу.

Серія ракетних і безпілотних ударів по російських військових кораблях змусила Путіна відвести свій Чорноморський флот на схід, дозволивши Україні відкрити коридор для експорту зерна, який обіймає західне узбережжя моря.

Він визнав, що люди втомилися від війни, але сказав, що не було бажання вимагати миру.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар