Прокуратура хоче дати один рік умовно польці, яка збила 11-річного українця

Восени 2022 року в Кракові сталася ДТП. 21-річна полька виїхала на червоний сигнал світлофора та збила 11-річного Олеся Ткаченка на пішохідному переході. Лікарі кілька днів боролися за життя хлопчика, але дитина померла. Правоохоронці майже рік не можуть обрати покарання для водійки.

silmedia_zgcl/ls49MD34g.jpeg
Фото: Facebook-сторінка Юлії Ткаченко

Про це пише мати хлопчика Юлія Ткаченко на особистій сторінці у Facebook.

Родина хлопчика виїхала з Бучі до Польщі, рятуючись від війни. Жінка розповіла, що Олесь із сестрою Мирославою переходили дорогу. Діти дочекалися зеленого сигналу світлофора для пішоходів і лише тоді вийшли на пішохідний перехід. Втім, попри заборону рухатися для водіїв, полька не зупинилася, виїхала на перехід та збила хлопчика.

Юлія Ткаченко згадала, що карета швидкої допомоги їхала близько 40 хвилин, лише потім тіло дитини реанімували. Коли Олеся доправили до лікарні, його підключили до апаратів штучної підтримки життєдіяльності. Втім, через три дні медики стали наполягати на відключенні хлопчика від апаратів.

«Ми протестуємо. Це не діє. Ми викликаємо Консула, нам обіцяють віддати сина, але після від'їзда консула говорять, що все одно відключають сина. Лікарі дивляться на нас, як на божевільних. Ми залучаємо журналістів з різних країн. Лікарі смиренно відступають», – пише жінка.

Батьки дитини намагалися вивезти Олеся до України, оскільки дізналися про випадки порятунку дітей з аналогічними діагнозами. Хлопчика перевезли до Львова. Його батьки домовилися про евакуюцію Олеся до Києва, але на 15-ий день після аварії, 26 вересня 2022 року, серце хлопчика зупинилося.

Покарання для водійки

Майже рік прокуратура не може обрати покарання для водійки. Юлія Ткаченко зазначила, що експертиза довела виновність 21-річної польки, і сама дівчина це також визнала. Втім, прокуратура пропонує не карати її суворо.

«Нас викликають в суд. Прокурор пропонує забрати у неї права на 2 роки і дати 1 рік умовно. Ми не погоджуємося, бо це знецінює життя нашого сина. Захист говорить нам, що ніколи раніше не бачив настільки зухвалої пропозиції прокурора при злочинах такої тяжкості», – розповіла жінка.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар