Промислові помпи: економія часу та коштів на вашому виробництві

У харчовій промисловості не можливо обійтися без насосів. Вони перекачують різні рідини: молоко, спирт, сиропи, соки, соняшникову олію, тісто, креми, пасти, пивні дріжджі й багато іншого. Таке обладнання забезпечує гігієну на виробництві, економить час і гроші.

Дозуючі насоси відповідають всім вимогам, адже важливо, аби харчові насоси фізично та хімічно не впливали на сировину, яку перекачують. Тому всі корпусні деталі, провідні механізми й елементи помпової частини виготовляють із матеріалів, які під час контакту не впливають на продукти.

Конструкція насосів для харчових рідин і в'язких продуктів забезпечує гігієну на виробництві. У помпових агрегатах відсутні місця, де міг би накопичуватися бруд і розмножуватися бактерії. Усі внутрішні й зовнішні поверхні насосів ретельно відполіровують електролітичним методом, що відповідає санітарним вимогам.

Простий процес миття і дезінфекції – великий плюс промислових помп з точки зору економії часу і коштів, необхідних для чищення обладнання. Тому конструкція деяких моделей харчових насосів передбачає можливість швидко усувати залишки продукції із робочої камери й трубопроводу.

Помпи для молока

Помпи для молока відрізняються своєю конструкцією від інших, бо для перекачування молока необхідно дотримуватися специфічних вимог. Наприклад, насос не має збивати молоко в масло, а в конструкції не має бути місць, де може накопичуватися сировина.

Металічні деталі, які безпосередньо контактують з молоком та сироваткою, обробляють за допомогою електрополірування. Це зменшує шорсткість і виключає можливість утворення залишків сировини.

Деталі молочної помпи виготовляють з нержавіючої сталі, харчової бронзи, нетоксичних полімерних матеріалів, харчової гуми тощо. Агрегат має легко розбиратися і збиратися, аби зручно було його мити та дезінфікувати.

Агрегати для вина

У виноробстві різні моделі помп використовують на всіх етапах виробництва: для перекачування цілого і подрібненого винограду, сусла, готового продукту. Такі агрегати виготовляють з матеріалів, що стійкі до корозії, механічного зносу й підвищеної кислотності.

Де купити харчові насоси в Україні?

На сайті «Світ насосів» – великий вибір помпового обладнання різної комплектації з різними характеристиками для харчової промисловості. Тут можна купити харчовий насос для перекачування окремих продуктів з додатковими функціями, необхідними для роботи з вашою сировиною.

Наші спеціалісти допоможуть підібрати обладнання під конкретний бюджет і задачі. Вся продукція сертифікована і відповідає українським та європейським санітарним та гігієнічним вимогам.

Подякуй авторам!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторам гривнею.

Сіль Медіа

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар