Ракетний тероризм — як росіяни намагалися знищити Павлове поле у Харкові (відео)

На початку повномасштабного наступу ворог завдав численних руйнувань у районі Павлове поле у Харкові. Окупанти скидали авіабомби на житлові масиви, завдавали ударів ракетами та били з реактивної артилерії. У ніч проти 9 березня російські військові вчинили черговий акт тероризму — вдарили авіабомбою по багатоповерхівці. Вибух зруйнував два під'їзди будинку, а люди залишилися під завалами.

silmedia_zgcl/EperSDnIR.jpeg

Харків’янин Олександр весь час залишався у Харкові. Каже, що переїжджав лише до родичів в інший район міста, адже після авіабомбардувань в його багатоповерхівці не залишилося вікон, а на вулиці трималася температура -15.

«Я переїхав до родичів, але щодня приїжджав. Потрібно було щось робити. Опалював, щоб не луснули труби, бойлер та інше. Коли пішла хвиля, я був вдома і спостерігав. Це було шостого березня, останній день коли бомбила авіація. Це ж потім збили над лісом якогось замкомполка з Воронєжа. Не знаю, що вони намагалися бомбити, але коли його збили, то бомби скинули не на вежу, а сюди й біля котельні», — каже чоловік, якого зустріли біля відновленого будинку на вулиці Космонавтів.

Авіація росіян залітала у район, щоб скинути бомби на телевежу. Окупанти кілька разів намагалися знищити споруду, але ворогу вдалося лише частково пошкодити опори.

«Били там де телевежа. Вони стріляли в будинки поряд, щось типу інформаційних центрів. Коли там били, то була така вибухова хвиля, що в нас балконі все вилетіло. Другий раз попало під дім. Взагалі був жах. Все вилетіло, але пережили», — розповідає пенсіонерка Тетяна.

Що розповідають свідки російських терористичних обстрілів — дивіться у відео.

Переглянути фоторепортаж про те, як Харків перетворився на місто фанерних вікон, можна за посиланням.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Війна"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар