Росія не згодна на переговори, якщо Україна не віддасть свої території

Міністр закордонних справ росії сєргєй лавров виступив на міжнародному політичному та економічному форумі 26 червня та заявив, що росія не зацікавлена ​​в будь-яких переговорах, які не призведуть до територіальних поступок України. Це стосується територій, які вже окупували російські війська.

silmedia_zgcl/gxGFmTwSg.jpeg
Український військовий захищає свою країну.Фото - Генштаб

Про це пише Інститут вивчення війни.

Лавров сказав, що росія відкрита до діалогу з Європою лише «на основі визнання територіальних реалій, закріплених у конституції росії», і відкинув західні заклики закінчити війну відновленням всієї законної суверенної території України.

Він також посилається на положення російської конституції, які вважають адміністративні кордони Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей територією росії, і в коментарях наголошує, що кремль вважає будь-які переговори на умовах України неконституційними та несумісними з російським законодавством.

І лавров, і путін чітко сформулювали, що єдиним кінцевим станом війни, який передбачає Кремль, є територіальна капітуляція України, рішуче наголошуючи на тому факті, що росія залишається незацікавленою в добросовісній участі в переговорах з Україною.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар