Росіяни набирали іноземних бійців у «приватну армію Петра Порошенка»

Російські пранкери під виглядом експрезидента України Петра Порошенка дзвонили бійцям українського Міжнародного легіону та підбурювали їх вступати до «приватної армії».

silmedia_zgcl/TssAXY5Ig.webp

Про це йдеться в розслідуванні The Kyiv Independent.

Іноземні бійці розповіли, що росіяни під виглядом Петра Порошенка намагались «завербувати їх у приватну армію» задля «революції в Україні».

Аби видавати себе за експрезидента, пранкери використовували підроблені відеокадри. Члени легіону зазначили, що під час розмови з нібито 5 президентом, зв'язок був поганий, а відео постійно глючило, деякі жести начебто Порошенка, здавалося, повторювалися, а губи не збігалися з словами.

Російські пропагандисти розпитували про слабкі місця на лінії фронту, рекрутування в Легіон, військову платню і моральний дух війська.

Бійці Міжнародного легіону вважали, що Порошенко створює батальйон особистої охорони і хоче найняти їх на посади офіцерів.

Ламаною англійською фейковий Порошенко назвав президента Володимира Зеленського «диктатором» і запитав: «Чи готові ви залишитися зі мною, коли ми будемо боротися проти адміністрації Зеленського?».

Журналісти припускають, що метою акції було зробити та опублікувати пропагандистське відео про те, як легіонери погодилися влаштувати революцію проти Зеленського.

Нагадаємо, військові можуть забронювати квитки на потяг онлайн.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар