Російські війська просунулися на п'яти напрямках

Відповідно до геолокаційних даних, що опубліковані 18 грудня, російські війська просунулися вперед поблизу Куп'янська, Бахмута, Авдіївки, Новомихайлівки та Новопрокопівки.

silmedia_zgcl/gTCtB7OSR.jpeg

Про це пише Інститут вивчення війни.

Російські сили нещодавно здійснили незначне підтверджене просування на північний схід від Куп’янська. Геолокаційні кадри, опубліковані 18 грудня, показують, що російські війська незначно просунулися на північ від Синьківки (на північний схід від Куп’янська).

Російські війська нещодавно підтвердили наступ на північ від Бахмута. Геолокаційні кадри, опубліковані 12 грудня, показують, що російські війська просунулися на північний захід від Білогорівки Донецької області, за 15 км на північний схід від Бахмута.

silmedia_zgcl/XeRSfndIR.png

Також нещодавно підтвердили просування поблизу Авдіївки. Геолокаційні кадри, опубліковані 18 грудня, показують, що приблизно 15 грудня російські війська досягли незначного успіху на північ від Первомайського (приблизно 10 км на південний захід від Авдіївки).

silmedia_zgcl/50T4f7dSR.png

Додаткові геолокаційні кадри, опубліковані 19 грудня, показують, що російські війська також незначно просунулися в районі кар’єру на південний захід від Авдіївки

Російські війська нещодавно незначно просунулися на південний захід від міста Донецьк. На відео з геолокацією, опублікованому 19 грудня, видно, що російські війська досягли невеликого успіху вздовж вулиці Центральної на східній околиці Новомихайлівки.

Геолокаційні кадри, опубліковані 18 грудня, показують, що російська лінія фронту розташована далі на схід від Новопрокопівки (безпосередньо на південь від Роботиного), ніж передбачалося раніше, хоча це просування, ймовірно, не є результатом російської контратаки та навряд чи мало місце в минулому. 24 години.

silmedia_zgcl/_uRHBnOIR.png

Можливо, українські сили відійшли на більш придатні для оборони позиції ближче до Роботиного.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар