Російський олігарх скаржиться, що західні санкції без причини зруйнували його життя

Адвокат російського олігарха Михайла Фрідмана у суді ЄС зазначив, що життя його клієнта було «зруйноване» після того, як він потрапив під санкції Європейського Союзу.

Команда юристів Фрідмана відкинула звинувачення ЄС у «найсерйозніших злочинах», зокрема у тому, що він є союзником президента росії володимира путіна, передає Bloomberg.

silmedia_zgcl/5P0rc-r4g.jpeg
Минулого року Фрідман публічно засудив війну як «трагедію», але відмовився від прямої критики путіна
«Це дуже негативно вплинуло на його життя, і це не має жодних обгрунтувань», — зазначив адвокат Тьєррі Марембер, описавши докази ЄС як такі, що «не заслуговують довіри» та «містять багато порожніх слів».

Фрідман є одним із найбільших російських бізнесменів, заробивши мільярди в банківській сфері, на нафті та роздрібній торгівлі.

ЄС і Великобританія наклали санкції на Фрідмана та його партнерів незабаром після початку повномасштабного вторгнення в лютому минулого року, заморозивши його активи. Він залишився в Лондоні, живучи під обмеженнями.

Минулого року Фрідман публічно засудив війну як «трагедію», але відмовився від прямої критики путіна. Відтоді він категорично відкидав висновки ЄС, які він отримав завдяки своїй лояльності до президента росії.

Нагадаємо, що минулого тижня лідери ЄС підтримали плани, згідно з якими прибутки, отримані від заморожених активів російського центрального банку на суму понад 200 мільярдів євро, будуть направлятися для допомоги у відбудові України.

Фрідман народився у Львові, в Україні довгий час успішно працював його «Альфа-банк» (Sense Bank). Також його активи розповсюджувалися на виробників популярних мінеральних вод «Моршинська» та «Миргородська».

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Ігор Вишневський

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар