Розтрата 18 млн грн заводу «Антонов»: судитимуть двох експосадовців

НАБУ і САП відправили на лаву підсудних ексдиректора з правових питань ДП «Антонов» та колишнього керівника адвокатського об’єднання. Їх підозрюють у розтраті понад 18 млн грн державного підприємства «Антонов».

silmedia_zgcl/TffSe8vSg.jpeg

Про це повідомляє НАБУ.

Слідство з'ясувало, що у липні 2018 року адвокатське об’єднання допомагало ДП «Антонов» стягнути заборгованість зі збанкрутілого АТ «Брокбізнесбанк» за депозитним договором, загальний обсяг якої становив понад 347 млн грн. Частина цієї заборгованості була забезпечена іпотекою (нежитловою будівлею у Києві, оціночна вартість якої становила понад 120 млн грн).

У грудні 2018 року будівлю передали ДП «Антонов» як часткове стягнення заборгованості.

Згідно з договором, винагорода адвокатів мала становити 5% від вартості переданого, проте нереалізованого майна. Натомість директор з правових питань ДП «Антонов» за змовою з очільником адвокатського об’єднання погодив оплату послуг у завищеному розмірі – майже 10%. Держпідприємство перерахувало адвокатам на 7 млн грн більше.

У травні 2021 року нежитлову будівлю передали до сфери управління іншого державного органу. На момент передачі будівлю оцінили в понад 212 млн грн. На цю суму були списані боргові зобов’язання ДП «Антонов» перед державою. Після того посадовець ДП «Антонов» у змові з директором адвокатського об’єднання погодив оплату йому додаткових 11 млн грн від передачі будівлі.

Загальна сума збитків держпідприємству становила 18 млн грн. Наразі на цю суму наклали арешт.

Нагадаємо, готували диверсії проти військових: в Україні ув'язнили двох ворожих агентів.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар