СБУ викрила консулку, яка допомогла 900 нелегалам потрапити в Україну

Служба безпеки України викрила жінку, яка вносила неправдиву інформацію до реєстрів та робила візи для в’їзду в Україну громадянам Ісламської Республіки Пакистан, Народної Республіки Бангладеш та інших країн із так званого переліку «країн міграційного ризику».

silmedia_zgcl/uVv6KrVIR.jpeg

Про це повідомили в СБУ та Нацполіції України.

Дехто з тих, хто незаконно перетнув кордон, мав намір отримати візу та нелегально переправитися до країн Європейського Союзу. Інші планували на законних підставах залишитися в Україні. Однак після початку повномасштабного наступу всі виїхали за межі України до країн Європейського Союзу.

Консулка брала 3800 доларів за оформлення візи. Після оплати хабаря нелегал отримував в консульстві українську візу та вільно в’їжджав на територію України з будь-якої країни.

За інформацією слідства, за час роботи злочинниці з серпня 2018 року по вересень 2023 року консульство видало 900 віз без погоджень. За цей самий період часу вона придбала три квартири в Києві та одну в Одесі загальною вартістю пів мільйона доларів.

Жінці загрожує до дев'яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посаду до трьох років та конфіскацією майна.

Нагадаємо,

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар