СБУ затримала понад десятьох посадовців, які торгували фіктивними довідками ВЛК

Служба безпеки викрила ще п'ять схем ухилення від мобілізації та нелегального виїзду за кордон чоловіків призовного віку.

silmedia_zgcl/kVV1j6USR.jpeg

Правоохоронці затримали більше ніж десятьох організаторів оборудок. Серед них – посадовці ТЦК та військово-лікарських комісій. За гроші вони допомагали ухилянтам сховатися від призову через підроблені документи й подальшу втечу за кордон. Вартість таких «послуг» становила до 12 тисяч доларів.

Дніпропетровщина

СБУ нейтралізували угрупування, яке продавало фіктивні посвідчення про непридатність до служби за станом здоров’я. Схему організував очільник районного ТЦК у Кривому Розі. Він залучив двох своїх підлеглих та ще десятьох спільників. Це, зокрема, посадовці місцевих лікарень і посередники для пошуку клієнтів та передачі хабарів організатору. Під час обшуків в учасників угрупування знайшли незареєстровану зброю та понад 3,5 млн грн.

silmedia_zgcl/bB21C68SR.jpeg

Полтавщина

СБУ повідомила про підозру очільнику районної військово-лікарської комісії і трьом його підлеглим. Посадовці «штампували» фіктивні діагнози для ухилянтів, які навіть не проходили медогляду, а тільки купували документи у посадовців ВЛК.

silmedia_zgcl/-F8LCe8Sg.jpeg

Черкаси

У Черкасах викрили керівника підрозділу одного з КП міськради, який продавав ухилянтам «місця» в реєстрі наркозалежних обласного наркодиспансеру.

Посадовець залучив завідуючу відділенням, лікаря-нарколога медустанови до схеми. У такий спосіб фігуранти обіцяли «сховати» своїх клієнтів від призову.

silmedia_zgcl/CsTyCe8Sg.jpeg

Одещина

В Одеській області правоохоронці викрили ділків, які оформлювали військовозобов’язаним фальшиве батьківство над неповнолітніми для виїзду за кордон.

silmedia_zgcl/Xu1lj6UIg.jpeg

Хмельниччина

У Хмельницькому викрили жителів, які продавали підроблені меддовідки про наявність ІІ групи інвалідності.

silmedia_zgcl/Qa6wjeUSR.jpeg

У СБУ зазначили, що за всіма викритими фактами тривають розслідування для встановлення всіх обставин злочинів та притягнення винних до відповідальності.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар