Щоб оновити фонди бібліотек, потрібно 750 років: дослідження

Український інститут книги провів опитування серед громад, щодо поповнення фондів публічних бібліотек за час повномасштабного вторгнення.

silmedia_zgcl/-JpcIwxIg.jpeg
Фото ілюстративне

Відповідно до зібраних даних виявилося, що майже половина територіальних громад в Україні не виділяли кошти на поповнення бібліотечних фондів протягом двох років.

«Якщо взяти до уваги дані Національної бібліотеки імені Ярослава Мудрого, що у фондах публічних бібліотек зберігається близько 150 млн примірників, за умови збереження теперішнього рівня фінансування (30 млн грн на рік) на оновлення цих фондів знадобиться 750 років», – повідомляє Український інститут книги.

Директорка інституту книги зауважила, що для оптимального оновлення фондів бібліотек потрібно півтора мільярда на рік з державного і місцевого бюджетів, які будуть витрачатись виключно на книги.

Нагадуємо, кожен українець може допомогти бібліотеці, що знаходиться у його населеному пункті. Для цього просто потрібно подарувати бібліотеці хоча б одну книгу. Так ви продовжите їй життя і допоможете закладу.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар