Щомісяця Франція постачатиме Україні 50 авіабомб

Міністр збройних сил Себастьєн Лекорню в ефірі France Inter у четвер вранці заявив, що допомога з озброєнням спрямована на підтримку українців.

silmedia_zgcl/zGios0cIg.jpeg

Про це пише International.

«У період з лютого 2022 року до кінця 2023 року Франція постачала в Україну 2000 снарядів на місяць, з січня – 3000 снарядів на місяць», – сказав Себастьєн Лекорню.

Також Себастьєн Лекорню зауважив, що деякі країни з політичних причин зробили багато заяв, але гордість Франції полягає в тому, що все, що обіцяно, виконується, і все, що виконується, працює.

Міністр закінчив посиланням на Німеччину, яка «відмовляється постачати ракети Taurus», які, тим не менш, «змінюють правила гри». Київ, який отримав британські ракети Storm Shadow і французькі ракети Scalp, запитує ці ракети Taurus німецько-шведського виробництва з весни 2022 року, на що Німеччина продовжує відмовляти.

Стосовно ситуації на російсько-українському фронті Себастьян Лекорню, визнаючи, що « фронт висихає, заспокоюється», запевняв, що Москва « не виграє цю війну». « Росіяни не відновили ініціативу», — заявив він, оцінивши, що російські захоплення обмежуються « двома кілометрами, погризеними тут, забраними назад».

«Контрнаступ не спрацював так, як ми хотіли, однак це не дає переваги Путіну», — наполягав він, вітаючи « мужність українців» у війні.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар