Щонайменше 13 депутатів виїхали за кордон та не повернулися — розслідування

Журналісти провели розслідування та виявили 13 депутатів місцевого рівня, які на початку повномасштабної війни виїхали з України і не повернулися назад.

silmedia_zgcl/bjM0uzDIg.jpeg
Фото ілюстративне

Про це повідомляють журналісти NGL.media з посиланням на джерела в Прикордонслужбі.

13 депутатів змогли виїхати за кордон за допомогою системи «Шлях»:

1. 31-річний депутат Харківської обласної ради Віталій Абрамов виїхав з країни. Перетнути кордон йому вдалося без проблем, адже Харківська ОВА внесла його як волонтера в систему «Шлях». Автомобіль, яким виїхав Абрамов, того ж дня повернувся в Україну, але уже без нього.

2. Депутат Новомосковської районної ради на Дніпропетровщині Максим Кривда покинув країну ще у грудні 2022 року. Він виїхав на поїзді як волонтер за дозволом від Дніпропетровської ОВА, згідно з яким, мав би повернутись до 15 січня.

3. Діючий депутат Харківської районної ради, 39-річний Станіслав Лебедєв, за даними джерела у ДПСУ, також скористався потягом для перетину кордону. Він виїхав з України у листопаді 2022 року, після чого зник.

4. 43-річний священик і депутат Херсонської райради від «Європейської солідарності» Ігор Семеніхін. Він виїхав у перший день дозволу, виданого Херсонською ОВА. Семеніхін мав би повернутись до 27 вересня.

5. 46-річний депутат Соледарської міської ради Сергій Петров виїхав за кордон у березні 2023 року. Вже у вересні 2023 року Петров опублікував у соцмережах фото з донькою з Польщі.

6. 36-річний депутат Добропільської міської ради на Донеччині від партії з «Порядок» Артем Сундучніков виїхав за кордон у березні 2023 року на підставі рішення Житомирської ОВА.

Ще сім депутатів, яких згадую журналісти, «не тільки виїхали за кордон, а й відмовились від депутатських повноважень».

Йдеться про депутата Чортківської міськради від партії "Сила людей" та екс-очільника муніципальної варти Чорткова Назарія Пиптика, депутата Бориспільської міської ради на Київщині Сергія Пашина, депутата Покровської райради у Кривому Розі Юрія Красножона, депутат Бучанської районної ради на Київщині Святослава Куценка, депутата Золочівської райради на Львівщині Бориса Довбети, депутата Дніпровської районної ради Віталія Дорохіна, депутата Саксаганської районної ради Кривого Рогу Романа Резніка.

На думку журналістів, список місцевих депутатів, які залишили країну після повномасштабного вторгнення не повний і потребує розширення.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар