Шон Пенн зіграє роль в українському фільмі «Війна очима тварин»

Американський актор і володар Оскара Шон Пенн зніметься в фінальній новелі українського кіноальманаху «Війна очима тварин».

silmedia_zgcl/TM31SVQ4R.jpeg

Про це повідомляє видання The Hollywood Reporter.

Новелу планують знімати в Україні й Лос-Анджелесі влітку 2023 року. Режисером фільму обрали українського митця Мирослава Слабошпицького.

Шон Пенн зіграє роль саунд-продюсера, який випадково стає свідком початку війни.

Ця історія увійде до девʼяти короткометражних фільмів, з різними режисерами. Усі зняті стрічки об'єднають в один кіноальманах «Війна очима тварин». Кожний фільм розповість про тварин, які опинилися в Україні під час війни.

Режисер дев'ятої частини кіноальманаху Мирослав Слабошпицький прокоментував роботу з Шоном Пенном:

«Я щасливий бути частиною цього фільму. Для мене велика честь співпрацювати з неймовірним актором, видатною людиною та одним з найбільших друзів України Шоном Пенном. Він був з нами під час атаки 24 лютого і досліджує війну в Україні у своєму документальному фільмі. Його підтримка безцінна для нас і не може бути переоцінена», – зазначив режисер.

Побачити фільм глядачі зможуть наприкінці 2023 року. Прем'єра кіноальманаху запланована на одному з міжнародних фестивалів. Наразі в мережі доступний трейлер майбутнього кіно.

Нагадаємо, українське видавництво презентувало книгу про вуличне мистецтво та політичні графіті.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар