Сили оборони відійшли від деяких позицій на Харківщині

Ввечері 11 травня підрозділ Національної гвардії «Гострі Картузи» повідомив, що українським оборонцям довелося покинути певні позиції. Однак це не означає, що оборону прорвано.

У повідомлення йдеться, що важкі бої тривають зокрема за населений пункт Глибоке, який має стратегічне значення.

«Росіяни вмирають пачками, але все одно давлять і місцями досягають успіху. Ніч буде дуже складна», — додали у підрозділі.
silmedia_zgcl/58VqA8LSg.png
Вовчанськ після обстрілів. Фото: Харківська ОВА

Зранку 12 травня начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що росіяни обстрілювали область, зокрема місто Вовчанськ, мінометами, КАБами, артилерією.

silmedia_zgcl/AIuC08YIg.png
У Вовчанську шість людей дістали поранення, четверо загинули. Фото: Харківська ОВА

Наразі з небезпечних зон евакуювали 4073 людини. Евакуація ще триває.

За даними аналітиків DeepState, росіяни фактично зайняли села Стрілеча-Красне-Пильна-Борисівка, а також намагаються закріплятися в населених пунктах Мороховець-Олійникове-Лук'янці-Зелене. Основною задачею в тому районі для росіян є зайняти Липці.

silmedia_zgcl/Mxao18LIR.png

Крім того, окупанти зайняли населений пункт Плетенівка та рухають в бік Вовчанська. Намагаються закріпитися в селах Огірцеве-Гатище-Стариця-Бугруватка. Біля останніх двох сьогодні було помічено велику кількість піхоти, тривають бої. Кацапи підібралися до північних околиць міста Вовчанськ, намагаються закріпитися, тривають бої.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар