Силова мобілізація, підтримка США та закінчення війни: що розповів Зеленський німцям

Президент України Володимир Зеленський зробив кілька заяв в інтерв'ю німецькому телеканалу ARD. Він розповів про фінансову підтримку США, повернення в Україну чоловіків призовного віку та законопроєкт про мобілізацію.

silmedia_zgcl/thQZ35tSR.jpeg

Президент про силову мобілізацію

Президент заявив, що на сьогодні чисельність української армії складає 880 тисяч військових. Володимир Зеленський назвав «абсолютно неправильними» випадки, коли працівники ТЦК силою забирають чоловіків призовного віку на вулицях.

silmedia_zgcl/3rpd35tIg.jpeg

Президент зазначив, що новий документ про мобілізацію має цифровізувати цей процес.

«Важливий момент демобілізації. Багато хто відвоював 700 днів на полі, я вдячний їм, але подяки від суспільства мало. Потрібно давати ротації, широкі відпустки, грошима все не прикриєш. Зарплата висока, але потрібна справедливість. Я чекаю від військових закону про справедливу мобілізацію», — заявив Володимир Зеленський.

Повернення чоловіків призовного віку в Україну

Володимир Зеленський заявив, що українці, які виїхали незаконно за кордон повинні повернутися додому та сплачувати податки.

«Є люди, які виїхали з різних причин і мали законодавчі причини та законодавчі можливості виїхати, — зазначив президент. — Ми б хотіли, щоб люди мобілізаційного, які виїхали поза законом України, були в Україні».
silmedia_zgcl/K_kt35tIg.jpeg

Зеленський пояснив, що для повернення українців необхідний відповідний закон.

«Питання не в тому, щоб вони були в армії, ми хочемо, щоб вони платили податки, з яких ми платимо зарплати солдатам. Я не кричу до Олафа Шольца, щоб він повернув їх, ми в демократичному світі. Потрібно, щоб працював закон, згідно з яким органи виконували свої функції», — розповів Зеленський.

Підтримка США

Володимир Зеленський розповів, що Європа не зможе впоратися з військовою та фінансовою підтримкою для України без США. Президент вважає, що Європа не залишиться без підтримки США.

«По-перше, я вірю, що це не станеться – що Європа сама не залишиться. І це питання комплексне. Європа сама не впорається з підтримкою на тому рівні, який Україна отримувала до цього – ні зброєю, ні фінансово. Якщо так станеться і в США будуть, не дай боже, якісь процеси із затягування підтримки, це матиме вплив на об'єднану Європу. І тут є послідовні проблеми. Перший – це дефіцит зброї, фінансів в Україні. Друге – я думаю, що загубиться союз між США та Європою», — сказав Зеленський.
silmedia_zgcl/j1bSq5pSg.jpeg

Президент запевняє, що якщо Україна не витримає, то путін скористається цим, оскільки це буде сигнал про послаблення НАТО. Також Зеленський зазначає, що може «посипатися» санкційна політика щодо росії.

Зеленський про закінчення війни

НІмецька журналістка запитала у Володимира Зеленського чи завершиться війна цьогоріч. Президент України зазначив: «Треба вірити в себе, вірити в народ, в Україну, вірити в партнерів і вірити в мир. Тому що будь-яка війна закінчується».

Володимир Зеленський розповів, що зупинити росію можна фінансово та геополітично.

За його словами необхідно: «Не допустити зруйнування України. Не допустити знищення нашої нації. Не допустити глобальної міграції. Не допустити третьої світової війни».

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський заявив, що наразі він не бачить потреби в тому, щоб мобілізувати 500 тисяч людей до війська.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар