Трек із російського серіалу очолив рейтинг Apple Music в Україні

Російський серіал «Слово пацана. Кров на асфальті» про бандитські угрупування набирає популярність серед української молоді, а саундтрек до нього навіть очолив рейтинг Apple Music в Україні. Популярність ворожого продукту, який пропагує насильство та бандитську романтику, сколихнула українське суспільство.

silmedia_zgcl/G9MtS5DIg.jpeg

5 грудня пісня «Пияла» російського гурту «Аігел» очолила Apple Music «Топ-100 в Україні». Її створили ще у 2020 році, але популярною стала саме як саундтрек російського кримінального серіалу «Слово пацана. Кров на асфальті», який розповідає про молодіжні банди Казані кінця 1980-х років. Головним героєм серіалу є 14-річних хлопець, який стає членом однієї з місцевих вуличних банд.

silmedia_zgcl/U9ZnncDSg.jpeg

Знімали серіал зокрема за фінансової підтримки ІРІ — Російського інституту розвитку інтернету. Ця організація розподіляє кошти з бюджету на «патріотичний контент».

У Мінкульті прокоментували популярність в Україні російського серіалу «Слово пацана», закликавши припинити споживання російського продукту. У відомстві наголосили, що чинити опір російському агресору потрібно не лише на полі бою: опір чинить кожен, хто припинив дивитись російський контент.

Мінкульт зазначає, в Україні серіали російського виробництва не транслюються на офіційних українських ресурсах, тому переглянути його можна або на російських ресурсах, або на піратських, що є порушенням законодавства.

Українці зверталися до СБУ, щоб заборонити перегляд серіалу в Україні:

«Хочу звернутися до СБУ та всіх громадян України з такою проблемою: наші підлітки симпатизують російському серіалу країни, яка вбиває наших підлітків і нас всіх», — говорить українська акторка Ірма Вітовська у відеозвернення.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар