Снуп Доґґа призначили спеціальним кореспондентом на Олімпійських іграх 2024 року

У Парижі, де цьогоріч проведуть Олімпійські ігри, репер Снуп Доґґ відвідуватиме олімпійські змагання та заходи, а також спілкуватиметься зі спортсменами, їхніми друзями та сім’ями.

silmedia_zgcl/NcgL_TFIR.jpeg

Про це 5 січня повідомляє видання «Слух» з посиланням на NBC.

Як прокоментував репер, він виріс на трансляціях олімпіад, а тому він у захваті від того, що зможе спостерігати за надзвичайними атлетами у Парижі.

«Нас чекають захопливі змагання, і, звісно ж, я внесу свій неповторний стиль. Це буде найепічніша Олімпіада усіх часів, тому слідкуйте за подіями та будьте на зв’язку», — сказав Снуп Доґґ.

У 2021 році репер брав участь у коментуванні Олімпійських Ігор в Токіо. Оскільки він став улюбленцем глядачів, його покликали знову.

«Ми не знаємо, що в біса відбуватиметься щодня, але ми знаємо, що він додасть свій унікальний погляд на наше оновлене олімпійське шоу в праймтайм», — сказала виконавча продюсерка та президентка NBC Olympics Production Моллі Соломон.

Олімпійські ігри в Парижі розпочнуться 26 липня та триватимуть до 11 серпня. На змаганнях розігруватимуть 329 медалей у 32 видах спорту. Участь візьмуть понад 10 тисяч спортсменів.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар