Стефанчук прокоментував, коли законопроєкт про мобілізацію винесуть на голосування ВР

За словами голови парламенту Руслана Стефанчука, законопроєкт можуть винести на голосування після підготовки в комітеті з питань нацбезпеки.

silmedia_zgcl/9Ou5UoKIR.jpeg

Про це 5 січня повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Стефанчук каже, що законопроєкт готують в профільному комітеті в закритому режимі, але про всі основні рішення повідомлять суспільство:

«Це залежатиме від рішення комітету. Дуже сподіваюся, що під час обговорення сторони знайдуть відповіді на всі ці питання, прийдуть до розумного вирішення, і щойно законопроєкт буде готовим на рівні комітету, думаю, він має всі перспективи потрапити одразу в зал».

У засіданнях комітету беруть участь головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, Міністр оборони Рустем Умєров та представники всіх фракцій і груп Верховної Ради. Обговорення триватиме протягом 3-4 днів.

«Моє слово як голови Верховної Ради може суттєво вплинути на вирішення цих питань. А я дуже хочу, щоб основною була зрозуміла та збалансована позиція військових, тому що вона має бути забезпечена державним бюджетом та організаційними питаннями. Це має бути комплексна робота», — прокоментував Стефанчук.

Нагадаємо, що комітет з питань безпеки ухвалив рішення відкликати Безуглу з посади заступниці.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар