Суд скасував тюремний вирок екснардепу Сольвару за грошові махінації

Верховний Суд України скасував тюремний вирок щодо екснардепа БПП Сольвара і відправив справу на новий розгляд в апеляцію.

silmedia_zgcl/yJG0EMvSg.jpeg

Про це пише Центр протидії корупції з посиланням на судове рішення в Єдиному реєстрі судових справ.

Таке рішення ухвалила Обʼєднана палата Касаційного кримінального суду Верховного суду. Йдеться про справу, що стосується компенсації депутату витрат на оренду житла, якої він, за даними НАБУ, не потребував.

За матеріалами справи, НАБУ і САП висунули ексдепутату Сольвару обвинувачення у зловживанні владою, а не у зловживанні службовим становищем. Тому справу треба повторно розглянути.

Строк давності в цій справі спливає у 2027 році.

У листопаді 2014 року Сольвар отримав у користування номер у готелі «Київ» за державні кошти у зв'язку з тим, що не мав власного житла у столиці. Слідство встановило, на початку березня 2017 року, що екснардеп отримав у спадщину квартиру в Києві, лише у 2018-му, після розголосу в медіа, Сольвар відмовився від компенсації. За чотири роки він отримав понад 360 тисяч гривень.

У 2021 році ВАКС виправдав екснардепа за цією справою, але прокурори не погодилися з цим і подали апеляцію, пізніше його засудили до чотирьох років в'язниці.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар