Суд заочно взяв під варту ексмера Одеси, який привласнив аеропорт

11 грудня 2023 року слідчий суддя ВАКС обрав запобіжний захід ексмеру Одеси Олексію Костусєву щодо незаконного заволодіння КП «Міжнародний аеропорт «Одеса» та 2,5 млрд доларів від його діяльності.

silmedia_zgcl/DUA6STvSg.jpeg

Про це повідомляє САП.

Суд задовольнив клопотання та обрав запобіжний захід ексмеру Одеси у вигляді тримання під вартою. Після затримання підозрюваного та доставки до місця проведення досудового розслідування слідчий суддя визначить запобіжний захід.

За даними слідства, п'ятьом особам, серед яких колишній Одеський міський голова, його заступник, керівник одного з товариств з обмеженою відповідальністю та 2 відомих в регіоні бізнесмени повідомили про підозру у заволодінні аеропортом «Одеса» та 2,5 млрд грн доходу від його діяльності.

silmedia_zgcl/omRjSoDIR.jpeg

Слідство встановило, що у 2011 році ексголова Одеси разом із спільниками розробили та реалізували злочинну схему, в результаті якої аеропорт перейшов з власності територіальної громади у спільну власність міста та так званих приватних інвесторів.

Місто втратило контроль над аеропортом та не отримувало від його діяльності жодного прибутку. Для унеможливлення повернення аеропорту у власність міста усе його майно заставили у банк для отримання кредиту, який не погашали.

Учасники схеми завдали місцевому бюджету на загальну суму понад 2,5 млрд грн, частина з яких, а саме 118 млн грн, це вартість аеропорту, а інша – незаконно привласнений прибуток.

Нагадаємо, на Львівщині викрили схему розкрадання мільйона гривень для переселенців.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар