Суддя, який збив на смерть нацгвардійця, отримує зарплату під вартою

Суддя Олексій Тандир, який пів року перебуває в слідчому ізоляторі за збиття на блокпосту нацгвардійця, отримує зарплату в Макарівському районному суді Київської області.

silmedia_zgcl/8uCXcPvIR.png
Фото: суддя Олексій Тандир

Про це повідомляє «Бабель» з посиланням на документ з Територіального управління Державної судової адміністрації в Київській області.

З моменту аварії на блокпості в Києві судді нараховують посадовий оклад. Він становить 63 тисячі гривень. З 2 червня 2023 року судді припинили виплачувати надбавки за вислугу років та за науковий ступінь з Тандира зняли. Також йому не виплачують надбавку за адміністративну роботу — Тандир після арешту склав із себе повноваження голови суду.

Раніше Олексій Тандир отримував приблизно 100 тисяч гривень заробітної плати. У відповіді управління сказано, що з березня по травень 2023 року Тандир отримав винагороду на загальну суму 305 867 гривень.

Нагадаємо, голова Макарівського райсуду Київщини на смерть збив нацгвардійця на блокпосту.

Олексію Тандиру загрожує до 10 років увʼязнення за те, що він збив на смерть нацгвардійця на блокпості за три хвилини до початку комендантської години. Після ДТП він всіляко намагався приховати своє спʼяніння.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар