Сукня в якій представлятимуть Україну на Міс Всесвіт 2024 — зроблена із пластикових ложок

«Міс Всесвіт Україна» Ангеліна Усанова представить цьогоріч Україну у незвичному костюмі. Він називається Фенікс та символізує Україну та українців — країну, яка щодня під обстрілами, але продовжує жити, відновлювати зруйновані міста, кохати, творити, народжувати дітей.

silmedia_zgcl/34rznTBSg.jpeg
Фото зі сторінки Ангеліни Усової

Фото з національним вбранням уже виклали у соцмережі. Воно відрізняється від суконь попередніх років не тільки дизайном та концепцією, а і матеріалами з яких зробили сукню.

Для того аби пошити сукню використали пластик, який знайшли на сортувальній станції та штори із секонд-хенду.

silmedia_zgcl/SZhZnofSg.jpeg
Фото зі сторінки Ангеліни Усової

Всього для костюма використали більше 1500 пластикових ложок та більше 500 пластикових ножей, які майстри знайшли на сортувальній станції «Україна без сміття». Вживані пластикові прибори використовувалися для крил, головного убору та корсету.

Спідниця – також ресайкл. Дизайнери провели на секонд-хенді більше трьох тижнів у пошуках гардин, тюлей, штор різних відтінків блакитного і золотого кольорів, з яких потім викроювався справжній кутюр.

Камінці і стрази на сукні – не коштовні кристали від Swarovski, а зібрані із суконь, топів та майок, знайдених, знову ж таки, на секонд-хенді.

Українці ще раз демонструють як можна дати вживаним речам нове життя.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар