Таліби обмежують доступ самотніх жінок до роботи, медпослуг та дозвілля

Таліби обмежують доступ афганських жінок до роботи, подорожей і медичних послуг, якщо вони незаміжні або не мають опікуна.

silmedia_zgcl/Zf7XuC5Sg.webp

Про це повідомляє АР, з посиланням на звіт ООН.

У своєму останньому квартальному звіті, що охоплює жовтень-грудень минулого року, Місія ООН з надання допомоги в Афганістані заявила, що Талібан розправляється з афганськими жінками, які є самотніми або не мають чоловіка-опікуна або махрама, який супроводжує їх.

В Афганістані немає офіційних законів про чоловічу опіку, але таліби заявили, що жінки не можуть пересуватися або подорожувати на певну відстань без чоловіка, який є з нею кровним або шлюбним спорідненням.

В одному випадку чиновники з Міністерства пороків і доброчесності порадили жінці вийти заміж, якщо вона хоче зберегти роботу в медичному закладі, заявивши, що незаміжній жінці неприйнятно працювати.

У провінції Пактія Міністерство пороків і чеснот заборонило жінкам без супроводу відвідувати медичні заклади з грудня.

У грудні в провінції Кандагар представники міністерства відвідали автовокзал, щоб переконатися, що жінки не подорожують на великі відстані без супроводу та наказали водіям автобусів не дозволяти жінкам сідати без них, повідомили в ООН.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар