Тернопільський викладач розповідав студентам, що дівчата «самі провокують зґвалтування»

У Тернопільському національному педагогічному університеті ім. Володимира Гнатюка призупинили курс професора, який втрапив у скандал через сексистські висловлювання, що озвучив під час лекцій студентам.

silmedia_zgcl/PlIL5GhIg.jpeg

Передісторія

Професор Володимир Кравець читав в університеті курс «Педагогіка: підготовка молоді до сімейного життя». Під час лекцій він показував студентам презентації із сексистськими наративами. Зокрема викладач, розповідав про те, що дівчата провокують зґвалтування, поділив логіку на чоловічу та жіночу і додав, що жіноча логіка «непередбачувана» та заснована на натяках.

Реакція викладача

Викладач Володимир Кравець заявив, що «ніколи не ображав жінок», а уривки з його лекції, які викликали обурення в студентів, «вирвані з контексту». Він зазначив, що знає про скарги студентів на лекцію. Утім, за його словами, після двох пар студенти «аплодували йому стоячи».

silmedia_zgcl/K7AncM2IR.jpeg
Володимир Кравець

Реакція університету

Керівництво університету провело зустріч зі студентами, які скаржилися на лекцію Володимира Кравця. У закладі вищої освіти зібрали комісію, яка має дати експертну оцінку навчальних матеріалів курсу. Також університет оцінюватиме знання студентів, які прослухали цей курс.

silmedia_zgcl/-0Wc5MhIR.jpeg

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар