Трамп стверджує, що фільм «Один вдома 2» став успішним через його участь

Режисер фільму «Один вдома 2» Кріс Коламбус у своєму інтерв'ю заявив, що Трамп, який знявся в епізодичній ролі знущався зі знімальної групи. Сам Трамп розкритикував цю заяву і заявив, що фільм став популярним завдяки йому.

silmedia_zgcl/RgJ04CdSR.jpeg

Про це пише Variety.

На платформі соціальних медіа Трампа Truth Social колишній президент США сказав, що Колумб і виробнича команда благали його знятися в епізодичній ролі в «Один вдома 2».

«Вони орендували готель «Плаза» в Нью-Йорку, яким я володів на той час. Я був дуже зайнятий і не хотів цього робити. Вони були дуже милими, але, перш за все, наполегливими», – написав Трамп. «Я погодився, а решта вже історія! Ця маленька камео злетіла як ракета, і фільм мав великий успіх, і досі має, особливо під час Різдва. Люди дзвонять мені, коли це виходить в ефір».

В інтерв’ю Business Insider у 2020 році Коламбус згадав, як він і його команда «хотіли знімати у фойє» Plaza, оскільки вони «не змогли перебудувати» нью-йоркський готель на звукову сцену. Вони припускали, що їм потрібно лише сплатити плату за використання локації, але у Трампа була інша умова.

«Єдиний спосіб використовувати Plaza — це якщо я буду у фільмі», — пригадав Колумб слова Трампа. «Тож ми погодилися зняти його у фільмі, і коли ми вперше показали його, сталася найдивніша річ: люди аплодували, коли Трамп з’явився на екрані. Тож я сказав своєму редактору: «Залиште його у фільмі». Це момент для глядачів».

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар