Трампа зобов'язали сплатити $400 тисяч судових витрат після програного позову

Суддя Верховного суду Нью-Йорка Роберт Рід зобов'язав експрезидента США Дональда Трампа виплатити The New York Times майже 400 тисяч доларів витрат після програного позову проти видання.

silmedia_zgcl/Zds59V5Sg.jpeg
(Джерело — news.sky)

Про це 14 січня повідомляє «Детектор медіа» з посиланням на BBC.

Раніше очільник Білого дому подав проти газети та своєї племінниці Мері Трамп позов на $100 млн. Трамп звинуватив їх у «підступній змові» з метою нібито отримати його податкові дані. Проте суддя відхилив позов, оскільки твердження Трампа «не відповідають конституційному праву».

Суддя визначив майже $400 тис. після розгляду кількох аспектів, зокрема «складності питань, представлених у позові», а також «здібностей та репутації» юристів газети.

У 2018 році The New York Times опублікувала розслідування, яке стверджувало, що колишній президент США використовував «сумнівні податкові схеми». Після цього Трамп обвинувачував трьох журналістів, які працювали над матеріалом у співпраці з його племінницею, у тому, що вони проводили «особистий вендетта» проти нього. У травні суддя відхилив справу, заявивши, що правова система «вже давно визнала, що репортери мають право займатися законною та стандартною діяльністю зі збору інформації».

Як пише BBC, серія статей про фінансові справи експрезидента отримала Пулітцерівську премію.

Нагадаємо, що Пентагон прокоментував стан госпіталізованого Міністра оборони США Остіна.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Політика"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар