Trustee Plus допомагає більше ніж 100 тис. українців заправляти свою автівку, розраховуючись біткоіном

У вересні поточного року кількість українців, що встановили криптогаманець Trustee Plus, перевищила показник в 100 тис. осіб. Важливою особливістю цього продукту є його універсальність: він функціонує як зручний гаманець для зберігання криптовалют, зокрема біткоїнів, альткоінів та інших криптоактивів, а також служить платіжним засобом для безготівкових розрахунків у криптовалютах в різних магазинах, кафе, заправках і будь-яких інших місцях, де встановлено банківські термінали.

silmedia_zgcl/i5zmWSmIR.jpeg

Простота використання криптовалюти стала можливою завдяки інтегрованій банківській криптокарті, яку можна прив'язати до будь-якого крипторахунку. Всю криптовалюту, що зберігається на цьому рахунку, можна автоматично використовувати в банківській мережі, уникнувши складних операцій обміну, переказів та комісій.

Цікавий факт полягає в тому, що близько 31% всіх встановлених застосунків Trustee Plus було встановлено за рекомендаціями друзів. Це свідчить про активність користувачів і їхню віру у продукт.

silmedia_zgcl/Iy6iZSmSR.png

За даними Trustee Plus, українці активно користуються криптовалютою — більше ніж 3 мільйони осіб. Це робить криптогаманець дуже важливим інструментом для інвестицій в криптовалютні активи, зберігання їх та здійснення повсякденних розрахунків, і це все без зайвих складнощів та комісій.

З моменту запуску застосунку кількість користувачів постійно зростає, з кількість активних користувачів збільшується зі швидкістю кількох тисяч осіб на день. Вже близько 20 000 користувачів активували картки прямо у застосунку. Компанія має намір розширити свій проєкт, прагнучи досягти позначки в 200 000 користувачів.

Протягом лише одного місяця після запуску криптокартки кількість користувачів послуги зросла удвічі, а щоденний приріст користувачів подвоївся. Це свідчить про великий попит на продукт, оскільки в сучасних умовах багато людей мають криптовалюту, але не завжди мають зручний спосіб її використовувати. Нині понад 100 000 користувачів можуть зручно маневрувати між криптовалютою та національною валютою завдяки зрозумілому інтерфейсу та надійному постачальнику фінансових рішень.

Простота використання продукту стала ще однією ключовою перевагою: для цього потрібно лише завантажити додаток Trustee Plus, зареєструватися у ньому (наприклад, через Дію), оформити віртуальну картку та додати її до Apple Pay або Google Pay. Важливою є і відповідність Trustee Plus європейським правовим нормам, що дозволяє використовувати криптокартку за межами України.

Сіль Медіа

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар