ЦАХАЛ виводить п'ять бригад з Сектора Гази

ЦАХАЛ розпочав виведення п'яти бригад із сектора Гази, де триває антитерористична операція проти ХАМАС. Військові визнають, що війна з ісламістами, найімовірніше, триватиме і 2024 року, але буде менш інтенсивною, ніж протягом останніх місяців.

silmedia_zgcl/pXULG7KIR.jpeg
Фото: AFP

Про це пише The Times of Israel.

Також ізраїльські військові корегують ведення бойових дій: кількість запусків ракет знижується в середньому до 14 на день. За словами контрадмірала Даніеля Хагарі, військові вносять корективи у своє розгортання в Газі в очікуванні тривалої війни, що попереду:

«Ми пристосовуємо методи ведення бойових дій до кожного району в Газі та необхідні сили для найкращого виконання місії. Кожна сфера має різні характеристики та різні оперативні потреби. Сьогодні ввечері розпочнеться 2024 рік. Цілі війни вимагають тривалих боїв, і ми підготовлені відповідно».

Хагарі сказав, що військові здійснюватимуть «розумне» управління силами в Газі, дозволяючи резервістам повертатися додому, щоб допомогти відновити економіку, а постійним армійським військам тренуватися, щоб стати командирами.

Раніше ми писали, що з Ізраїлю евакуювали 155 українців.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар