Цьогоріч на «Burning Man» спалять семиметрового металевого їжака з України

Організатори «Burning Man Project» надали грант на участь команді з України. Ідея арт-проєкту, а саме військовий меморіал The Hedgehog Temple — велетенський їжак, побудований з протитанкових їжаків, виникла у творців за декілька хвилин. Тема цьогорічного фестивалю — ANIMALIA.

silmedia_zgcl/V-lJYurVg.jpeg

Про це повідомив голова «Спільноти бьорнерів України» Ярослав Корець.

За його словами, ідея була на поверхні, адже саме протитанковий їжак є одним з символів оборони. Ярослав уже не пам’ятає, скільки команда їх наробила на початку вторгнення.

«Коли я почув про тему, це була осінь і ми сиділи без світла в Одесі, як і всі українці», — йдеться у повідомленні.

Їжак буде семиметровим, побудованим зі ржавого металу. В животі в нього буде сотня протитанкових їжаків. Його каркас буде накритий військовою піксельною сіткою, тож здалека це просто їжак — тварина, але підходячи до нього ближче — розкривається його сутність і зміст.

В середині The Hedgehog Temple на протитанкових їжаках будуть розміщені історії загиблих героїв, воїнів, просто друзів чи близьких, яких забрала війна.

Військовий меморіал The Hedgehog Temple буде присвячений українцям, які вже ніколи не зможуть поїхати на «Burning Man».

«Ми веземо на Burning Man наш біль і горе від людських втрат. Хочемо розповісти історії наших друзів з творчої спільноти, яких забрала війна. Артисти, діджеї, музиканти, режисери, художники, айтівці, журналісти, вони могли б бути з нами на Burning Man, але вже ніколи не зможуть це зробити через російську агресію», — каже Ярослав Корець.

В останній день «Burning Man» ці історії будуть переміщені до Temple of the Heart де і згорять. Але пам'ять залишиться.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар