Цьогоріч на контент для телемарафону витратять понад півмільярда гривень

Державне підприємство «Мультимедійна платформа іномовлення України» у березні уклало угоди з телеканалами, що входять до марафонів «Єдині новини #UAразом» та «Freeдом», на виготовлення контенту протягом 2024 року на суму 568 мільйонів гривень.

silmedia_zgcl/zO_ONSbSR.png
Витрати на телемарафон

Про це повідомляє видання «Наші гроші», посилаючись на дані системи «Прозорро» та «007».

ТОВ «Ми – Україна» взяло найбільший контракт на 2024 рік вартістю 190 млн грн. Фірма з’явилась в телемарафоні «МПІУ» в кінці 2022 року. Після того, як «Новинна група Україна» Ріната Ахметова здала свою ліцензію державі, а її тележурналісти перейшли на новий телеканал «Ми – Україна». Бенефіціаром нової фірми є Ігор Петренко.

Решту замовлень розподілили таким чином:

  • ТОВ «СЛМ Новини» Віктора Пінчука отримало цьогоріч два замовлення на суму майже 190 млн грн. У тому числі 142 млн грн – на «Єдині новини #UAразом» по 158 тис грн за годину та 48 млн грн – на «Freeдом» по 90 тис грн за годину. При цьому в минулому році ціни від цієї фірми були на 9% нижчими – 143 тис грн і 82 тис грн за годину відповідно.
  • Група Ігоря Коломойського взяла 187 млн грн. Зокрема ТОВ «Телерадіокомпанія «Студія 1+1» дали 139 млн грн на «Єдині новини #UAразом» по 155 тис грн за годину, а Іноземне підприємство «1+1 Продакшн» – 48 млн грн на «Freeдом» по 92 тис грн за годину. У минулому році ціни були на 9% нижчими – 141 тис грн і 84 тис грн годину відповідно.

Загалом, за підрахунками розслідувачів, під час повномасштабної війни ДП «МПІУ» і державний телеканал «Рада» заплатили виробникам контенту для телемарафонів 1,21 млрд грн.

Нагадаємо, у 2023 році на контент для телемарафонів витратили понад 800 млн грн.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар