У Гостомелі викрали 21 млн грн, виділені на відбудову житла

Під час ревізії у Гостомельській селищній військовій адміністрації виявили понад 100 порушень та зловживання під час відновлення житла в Гостомелі на Київщині.

silmedia_zgcl/YLtSD6NIg.jpeg

Про це повідомляє Державна аудиторська служба України.

Сума порушень сягає понад 21 млн грн. На відновлення пошкодженого житла виділяли кошти, проте підрядники не виконували ремонтні роботи.

«У той час, коли держава намагається допомогти жителям постраждалих громад, виділяючи значні суми коштів з держбюджету на придбання будівельних матеріалів для відновлення пошкодженого житла, колишній начальник Гостомельської військової адміністрації, отримавши від Київської обласної адміністрації ці матеріали на суму майже 11 млн грн, просто їх привласнив», — розповіла Алла Басалаєва.

Також аудитори на одному із комунальних підприємств Гостомельської селищної ради виявили, що не вистачає благодійної допомоги (будматеріалів) на загальну суму 1,2 млн грн.

Басалаєва розповіла про недобросовісне виконання ремонтних робіт підрядниками. Наприклад, так сталося з будинками в селі Мощун та Гостомелі. На одному мали відновити дах, а в іншому — встановити вибиті вікна.

«За документами роботи виконані й оплачені, а насправді об'єкти лишаються без ремонтів. Тільки на них виділили майже 0,5 млн грн. Натомість деяким забудовникам Гостомельська військова адміністрація замінила вікна в будівлях в повному обсязі на 2,9 млн грн при тому, що люди там не проживають та квартири не продані», — каже посадовиця.

Нагадаємо, на Київщині судитимуть директора та інженера, які вкрали гроші під час відбудови Ірпеня.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар