У Грузії гурт The Killers втрапив у скандал, запросивши на сцену росіянина

15 серпня учасники американського гурту The Killers запросили на сцену російського барабанщика під час свого концерту. Частина глядачів освистала виконавців та покинула концерт після виходу росіянина.

silmedia_zgcl/grbFskRSR.jpeg

Про це повідомляє грузинське видання Paper Kartuli.

Стало відомо, що один з глядачів тримав плакат із проханням зіграти разом із The Killers на барабанах ( гурт часто запрошує на сцену своїх глядачів). Чоловіка запросили зіграти на барабанах, виявилося, що він росіянин. Фронтмен гурту Брендон Флауерс заявив, що «не має проблем із цим» і запитав думку глядачів.

Під час виступу соліст The Killers спочатку заявив, що вважає всю свою аудиторію «братами та сестрами, і не підтримує поділ людей через країни та кордони».

Відео: Радіо Тбілісі

Більша частина залу почала освистувати гурт та лунали обурені вигуки. Проте The Killers зіграли одну пісню разом із росіянином. Деякі слухачі після цього залишили концерт, відзначає грузинське видання.

На сторінці гурту з'явилось вибачення, де виконавці розповіли, що реакцію залу на росіянина сприйняли за як згоду на виступ.

«Ми визнаємо, що теза про «братів і сестер» могла бути неправильно витлумачена. Ми не хотіли нікого образити та приносимо вибачення», – написали The Killers.

Нагадаємо, соліста гурту «Rammstein» звинувачують у зґвалтуваннях – ЗМІ.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар