У Києві підлітки напали на ветерана

У ніч на 22 червня у Києві жорстоко побили колишнього військовослужбовця 32 ОМБр та ветерана бойових дій Олександра. Правоохоронці вже спіймали нападника. Ним виявився 17-річний хлопець, з яким були двоє неповнолітніх друзів.

silmedia_zgcl/_auk2mwSg.jpeg
Олександр. Фото: Instagram-сторінка сестри Олександра. Нік: schizophrenic_6699

Спочатку про напад на Олександра повідомила його сестра. Вона розповіла, що чоловік вигулював свою собаку й повертався додому, коли до нього підійшли троє людей. Один із них почав чіплятися до зачіски Олександра. Після цього нападник почав бити чоловіка. Його друзі стояли й спостерігали за цим. Вона зауважила, що на місце події приїхала поліція та медики «швидкої».

Сестра Олександра додала, що чоловік брав участь у багатьох боях, має статус учасника бойових дій та державні нагороди. Після звільнення з війська чоловік став волонтером і працює на роботі, повʼязаній з допомогою українській армії.

silmedia_zgcl/Bm3thiwSR.jpeg
Олександр. Фото: Instagram-сторінка сестри Олександра. Нік: schizophrenic_6699

Пізніше у поліції Києва повідомили, що розпочали кримінальне провадження за фактом побиття чоловіка у Дарницькому районі столиці. Правоохоронці доставили всіх учасників інциденту до управління поліції, аби з'ясувати обставини події. У поліції журналістам також підтвердили, що потерпілий — ветеран та колишній військовий.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар