У Києві пройде етнофестиваль «Країна Мрій»

З 21 по 23 червня на території Ботсаду ім. Гришка у Києві відбудеться найбільший етнофестиваль «Країна Мрій».

silmedia_zgcl/mHjBJN8Ig.jpeg

Етнофестиваль обʼєднає 15 тематичних майданчиків, 35 етнічних та фольклорних гуртів, книжковий ярмарок та алею крафтярів, кримськотатарський та японський простір, духовну містичну сцену та поетичну майстерню. На заході збиратимуть кошти на потреби дітей та військових.

Кожна зі сцен має окрему назву і напрям: Сцена Мрій, Сцена Рай, Країна Mістична, Дитяча Галявина, Поетична Майстерня, Книжкова Стежка, Кримська Сцена “Bağçasaray”, Японський Сад, Чайне Королівство, Духовне Коло, Дискусійний Курінь, Крафтова Стежа, Волонтерська Галявина “Печерські Котики”, Алея Майстрів та Етно Смакота.

silmedia_zgcl/QTMZbHUIg.jpeg

На Сцені Мрій виступлять гурти: Пиріг і Батіг, Karta Svitu, Мандри, TaRuta та інші. Фестиваль традиційно закриє його засновник Олег Скрипка та Лє Гранд Оркестр. На іншій локації звучатиме народна музика фольклорних гуртів зі всієї країни з танцювальною програмою, купальськими обрядами та іграми, танцями та піснями бароко й Гетьманської доби.

На фестивалі також святкуватимуть Міжнародний день йоги. Серед активностей — саундхілінг, ом-медитації, мантра-спів, лекції, звукотерапія, вега-кухня, сферичне кіно, знайомство з різними духовними практиками.

silmedia_zgcl/Of0nbNUIg.jpeg

Одну зі сцен — Bağçasaray організовують кримські татари. Для гостей запланували: майстеркласи, панельні дискусії, виступи, уроки мови з читанням кримськотатарської літератури тощо. Крім того, усі охочі зможуть взяти участь у майстеркласах із кримськотатарської боротьби «куреш» та вивчити кримськотатарські танці.

Фестиваль відкриває свої двері щодня о 12:00, а завершується програма о 21:00. Квитки можна придбати за посиланням. Для військових та дітей до 12 років вхід на подію буде безкоштовним.

Нагадаємо, у липні пройде музичний фестиваль Atlas United.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар