У Києві шахраї підробляли листи від військових частин й отримали 1,7 млн грн допомоги

Правоохоронці повідомили про підозру у шахрайстві двом киянинам, які представлялися військовими та отримували благодійну допомогу.

silmedia_zgcl/4DbAjpJIR.jpeg

Про це повідомили в Офісі Генпрокурора.

За даними слідства, двоє чоловіків надсилали благодійним фондам та волонтерським організаціям від імені військових частин листи із запитом на отримання гуманітарної допомоги. Представники благодійних фондів зв’язувалися із шахраями за вказаними ними номерами телефонів та домовлялися надати необхідну допомогу.

Шахраї під виглядом військових отримували від представників фондів тактичне знаряддя, медичне обладнання та аптечки, які продавали на власний розсуд. При цьому оформлювали акт-прийому передачі допомоги. Як доказ надання допомоги від фонду військовій частині шахраї погоджувались зробити спільне фото.

Шахрайство викрили, коли представники благодійного фонду зв’язалися з однією з військових частин, щоб підтвердити отримання допомоги, однак з'ясували, що вона не надходила.

Двох киян підозрюють у причетності до семи шахрайств на загальну суму близько 1,7 мільйона гривень. Їх тримають під вартою та з'ясовують обставини злочину.

Нагадаємо, в Україні створять систему з інформацією про полонених.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар