У Києві шахраї виманювали гроші на «лікування» поранених воїнів

Аферисти створили сторінку у соціальній мережі, де розміщували неправдиві публікації про начебто терміновий збір коштів на благодійні потреби дітей та військовослужбовців.

silmedia_zgcl/yWKZk64IR.jpeg

Про це повідомили у Національній поліції України.

Шахраї публікували фейки та прикріпляли відповідні фото. Зокрема, вони публікували історії про те, що необхідно рятувати життя дітям, які отримали тяжкі опіки.

Користувачі соцмережі перераховували гроші на їхні власні банківські рахунки у сумі від 300 до 2000 тисяч гривень. Окрім того, порушники відкривали терміновий збір на лікування поранених бійців ЗСУ та аби викликати довіру у читачів - розміщували фото бійців, які знаходили у різних новинах про війну», - повідомив начальник Солом’янського управління поліції Ігор Леус.

Поліцейські з'ясували, що шахраї моніторили соцмережі та підшукували публікації, де батьки просять допомоги для лікування своїх діток. У подальшому вони дублювали інформацію на свою сторінку і для перерахунку коштів надавали власні банківські реквізити. Аферисти викрали близько 700 тисяч гривень та витратили їх на розваги. Шахраям загрожує позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років.

Нагадаємо, окупанти заборонили аборти в приватних клініках Криму.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар