У листопаді «Укрзалізниця» змінить низку маршрутів

Перевізна компанія «Укрзалізниця» впроваджує зміни у внутрішніх та закордонних рейсах з листопада.

silmedia_zgcl/wJZwo7VSg.jpeg
Фото ілюстративне

Про це повідомили на сторінці «Укрзалізниці».

Зміни пов'язані з незапланованими колійними роботами в Угорщині на залізниці між Будапештом та Віднем. Ремонтні роботи триватимуть до 17 листопада.

Маршрут безпересадкових вагонів №431, 432 Київ - Відень - Київ та №430 Відень - Чоп - Відень буде обмежений до станції Будапешт-Келеті без курсування між Будапештом та Віднем.

Пасажирам, що вже придбали квитки на ці дати, угорська залізниця організувала наступний порядок доїзду:

У напрямку до Відня:

  • після прибуття на станцію Будапешт-Келеті о 08:20 ранку українцям необхідно скористатися метрополітеном (лінія М4) для доїзду до станції Будапешт-Келенфельд;
  • зі станції Будапешт-Келенфельд щопівгодини відправлятимуться автобуси до станції Татабанья, які підвʼязані для пересадки на поїзди до Відня. Наприклад, автобус, що виїжджає зі ст. Будапешт-Келенфельд о 09:10 прибуває до ст. Татабанія о 10:10 під відправлення поїзда RJX 62 о 10:26 до Відня, куди він прибуде о 12:21.

Проїзд у автобусі та поїзді безкоштовний за наявності квитків до Відня.

У напрямку з Відня:

  • враховуючи, що час доїзду до Будапешта (поїзд + автобус + метро) збільшиться, пасажирам з квитками з Відня необхідно розпочати свою подорож на одному з поїздів: RJX 61 (відправлення 11:40), EC 145 (відправлення 12:42), RJX 63 (відправлення 13:40), EC 147 (відправлення 14:37), RJX 65 (відправлення 15:42).
  • Цими поїздами ви доїдете до станції Татабанія в Угорщині, де з вокзалу вас заберуть автобуси (які теж підвʼязані під прибуття поїздів) до станції Будапешт-Келенфельд.
  • Після прибуття на станцію Будапешт-Келенфельд українцям необхідно буде скористатися метрополітеном для доїзду на станцію Будапешт-Келеті, звідки о 19:40 й вирушатимуть безпересадкові вагони до Києва.

Нагадаємо, «Укрзалізниця» вперше за 18 років запускає поїзд між Львовом та Варшавою.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар