У Львові судили доцента, який показував студентам порно

Галицький районний суд Львова виправдав викладача Національного університету «Львівська політехніка», який додавав у тестові завдання для студентів порнографічні зображення.

silmedia_zgcl/NCVi2h5Sg.jpeg
Львівська політехніка

Про це відомо з Єдиного судового реєстру.

Чоловіка звинувачували у розповсюдженні шкідливого програмного забезпечення, але суд його виправдав.

Повторна експертиза визначила програму для тестування безпечною і підтвердила, що програма містить функції перемикання уваги та «зняття напруження».

У грудні 2020 року студенти-першокурсники проходили контрольну роботу, у якій демонстрували порнографічні зображення. Викладач стверджував, що це «релаксувальні зображення», які відповідають певній «методиці навчання, яка була винайдена у Японії». Проте викладача відсторонили від посади.

У суді він свою вину не визнав. Чоловік розповів, що програму створив для унеможливлення списування, оскільки вона під час роботи блокує доступ студентів до сторонніх програм. Суд дійшов висновку, що саме ця властивість програми містить ознаки шкідливості програмного забезпечення, однак шкідливою не є.

Суд виправдав викладача у зв'язку з недоведеністю наявності в його діях складу кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 361-1 ККУ.

Нагадаємо, на Івано-Франківщині жінка побила мітлою сусідку через голодних котів.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Релакс"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар