У Львові врятували немовля, яке задихалося через кісту

Львівські лікарі врятували двомісячну дівчинку, яка перебувала на апараті штучної вентиляції легень. ЇЇ дихальні шляхи заблокувала кіста.

silmedia_zgcl/Jvy9WLTSR.jpeg

Про це повідомили в Першому медичному об'єднанні Львова.

Вероніка з Тернопільщини народилися передчасно — на 37-му тижні вагітності. Тернопільські лікарі діагностували дівчинці пневмонію і розпочали лікування. Лікарі з'ясували, що на корені язика дитини утворилася велика кіста — розміром 1 см 3 мм. Кіста поступово росла та становила загрозу для життя дитини. Дівчинку скерували до Лікарні Святого Миколая у Львові.

«Спеціалісти одразу провели Веронічці бронхоскопію. Поступово набряк горла у маляти почав збільшуватись — дівчинці ставало все важче дихати. Лікарям довелося ввести інтубаційну трубку, підключити крихітку до апарату штучної вентиляції легень та ввести у стан медикаментозної коми. За життя дівчинки боролась команда відділення анестезіології та інтенсивної терапії під керівництвом Ярема Безніско. Та перш ніж виконати термінову операцію з видалення кісти, лікарям довелося провести Веронічці переливання крові — через низький рівень гемоглобіну», — розповіли у медзакладі.

Лікарі провели операцію, видалили новоутвір та розблокували дихальні шляхи дівчинки.

Нагадаємо, українські лікарі провели операцію і врятували 800-грамове немовля.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар