У нардепа від «ОПЗЖ» знайшли листування зі спецслужбами рф

Під час обшуку у підозрюваного у державній зраді народного депутата Олександра Пономарьова правоохоронці знайшли у телефоні листування із працівниками фсб в період перебування депутата в окупованому Бердянську протягом пів року.

silmedia_zgcl/bCe_cKqVg.webp

Про це йдеться в розслідуванні «Схем».

Депутат протягом 2022 року підтримував зв’язок із двома працівниками фсб — з позивним «Богун» та «Лис», домовлявся із ними про зустрічі у Бердянську і Криму та звітував про роботу своїх підприємств в окупації.

silmedia_zgcl/wMVT5K34g.jpeg

«Богун» відправляв Пономарьову голосове повідомлення, в якому називав його «Батя» та розповідав про стан здоров’я «тещі», повідомляючи, що «допомога не треба».

«Бать, у мене перезмінка раптово виникла, я завтра вже їду. Вчора був у тещі, ну просто провідав її і там у справах поговорити, почувається добре, все нормально, жодної допомоги не потрібно. В будь-якому разі в неї мій телефон московський буде. Підкажу і допоможу чим можу», – йдеться у голосовому повідомленні від «Богуна» Олександру Пономарьову.
silmedia_zgcl/BNRocK3Vg.jpeg

Сам народний депутат раніше підтверджував у коментарі «Схемам», що в окупації мав контакти зі співробітником фсб «Богуном», але говорив, що це «фсбшник» в балаклаві, який намагався схилити його до співпраці», від якої він «відмовився».

Проте у листуваннях, знайдених правоохоронцями в одному з телефонів Пономарьова, депутат сам був ініціатором зустрічі з «Богуном».

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар