У Німеччині невідомі напали на українського підлітка

У Дортмунді невідомі напали 15-річного біженця з України, який гуляв ввечері з друзями.

silmedia_zgcl/ndN1fTPSR.jpeg

Про це повідомили в Bild.

15-річний підліток з двома друзями розпочали розмову з двома дівчатами. Видання стверджує, що групі молодих людей це не сподобалося, і почалася бійка. Один з чоловіків витягнув ніж та поранив українця. Bild зазначає, що 15-річний підліток отримав спочатку поріз шиї, а потім нападник встромив ніж у верхню частину тіла.

Нападникам вдалося втекти, а постраждалого підлітка госпіталізували. За даними поліції, наразі стан українця задовільний. Зловмисника розшукують.

Нагадаємо, у німецькому Марнау 27 квітня росіянин напав з ножем на двох українців. У МЗС України повідомили, що загиблі були військовослужбовцями, які проходили медичну реабілітацію у Німеччині.

За останній рік це – не перша кримінальна історія у Німеччині, де постраждали українці. Нагадаємо, 10 лютого у місті Меттман невідомець напав на 15-річного українця на ґрунті расової ненависті. Цього дня у Дюссельдорфі загинув 17-річний український баскетболіст Володимир Єрмаков. На спортсмена та його друга Артема Козаченка невідомі напали з ножами.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар