У прокат вийде українсько-французька драма «ШТТЛ»

З 26 жовтня у кінотеатрах України вийде історична драма «ШТТЛ», яка була створена спільними зусиллями українських та французьких митців.

silmedia_zgcl/J_ixfL7IR.jpeg

Про це повідомили на сторінці «ШТТЛ».

Стрічка розкриває драматичну історію єврейського поселення на Львівщині на кордоні України з Польщею напередодні вторгнення фашистів. Фільм охоплює події однієї доби - 21 червня 1941 року.

«Юна і Мендель борються за своє щастя та можливість бути разом попри волю батьків, а допомагає їм українець Дем’ян. Все це відбувається у червні 1941-го, за добу до наступу нацистів. Історична основа фільму – доля містечка Сокаль на Львівщині, яке було знищене німецькою армією», − йдеться в описі фільму.

«ШТТЛ» відрізняється від усіх українських картин тим, що в ході створення фільму використовувалася технологія одного кадру. Завдяки цьому глядачі не бачитимуть на екрані монтажних склейок.

Спеціально для зйомок команда збудувала ціле містечко на Київщині. На території села Ровжи звели 18 об’єктів, ринкову площу та єврейське кладовище з кам’яними надгробками. Крім того, в новозбудоване містечко привезли шість автентичних 100-річних дерев’яних будинків з Житомирської та Чернігівської областей.

Нагадаємо, український фільм відкриє Міжнародний фестиваль документального кіно в Амстердамі.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар