У ресторані Вінниці через російський шансон побилися військові та співробітники СБУ

У ресторані «Арталь» у сусідніх приміщеннях відзначали день народження військовий з родиною та друзями та працівник СБУ. Після того як музичний супровід закладу о 22.00 закінчив свою роботу, гості почули, як із VIP-зали, де сиділи працівники СБУ, пролунав «Владимирский централ» у виконанні Круга.

silmedia_zgcl/GfThQQVSg.jpeg
Скрін з відео бійки

Про це пише місцеве видання «20 хвилин».

Військові завітали в кімнатку до поціновувачів російського шансону і зробили зауваження. Ті продовжували розважатись. Не звернули уваги на зауваження і офіціанти та адміністрація «Арталю».

За словами гості з компанії військового, коли музику в закладі виключили, то компанія почала одягатися, але почули з сусідньої кімнати російський шансон. Жінка відкрила двері та зробила зауваження щодо репертуару. Однак реакції не було. Дівчата на барі з такої претензії лише посміялися.

Після цього між чоловіками з обох компаній зав'язалася бійка. Але ні охорона закладу, ні поліція не надали цьому значення.

Люди з компанії військового звернулися до журналістів, оскільки бояться, що відеодокази з камер спостережень ресторану будуть знищені і справу закриють.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар