У селах Японії ведмедів відлякують механічними вовками, які виють

У Японії влада використовує механічних вовків, щоб не дати ведмедям проникати в міські райони та нападати на людей.

Про це пише BBC.

За словами влади, кількість нападів ведмедів у Японії зростає загрозливою швидкістю. Основною причиною експерти називають те, що люди, особливо молодь, залишають сільські фермерські села. Багато з них мігрували у великі міста, а села чи містечка скорочуються через старіння населення.

«Все більше і більше сільських сільськогосподарських угідь у передгір’ях, які колись були буферними зонами між ведмедями та людьми, зникають», — сказав Шінсуке Коіке, професор Токійського університету сільського господарства.

Ареал проживання ведмедів розширився з гір до рівнин, ближче до людської популяції. Вони блукають у житлових районах, тому що їх середовище проживання розширилося з гір на рівнину, ближче до людського населення.

Механічний вовк спочатку був розроблений для того, щоб дикі тварини не потрапляли на ферми, а тепер влада використовує його, щоб не дати ведмедям проникати до людей.

За словами Мотохіро Міясаки, президента виробника вовка «Wolf Kamuy», його вперше використали в місті Такікава восени 2020 року. Відтоді все більше і більше місцевих органів влади замовляють Monster Wolf.

silmedia_zgcl/z-h6oUWIg.png

Як каже виробник, ведмеді ховаються, коли бачать звіра з червоними очима та оголеними іклами, який до речі ще й виє.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар