У сербській школі старшокласник відкрив вогонь по однолітках

Міністерство внутрішніх справ Сербії повідомило про стрілянину в початковій школі «Владислав Рібнікар» у Врачар в елітному районі столиці Белграда о 8:40.

silmedia_zgcl/i3sUO-sVR.jpeg

Вбивця застрелив восьмеро дітей і охоронця після того, як вкрав пістолет свого батька.

Поліція виїхала на місце події, де виявила 14-річного хлопця, який за словами очевидців, навчався в сьомому класі, тобто останньому класі сербської початкової школи.

Повідомляють, що він відкрив стрілянину під час уроку історії.

Очевидиця Євгенія розповіла місцевому виданню, що коли хлопець почав стріляти, вона подумала, що хтось кидає петарди в класі:

«Я почула шум і подумав, що діти кидають петарди. Але потім я побачив, що охоронець впав на підлогу, а потім я повернувся, мене не пустили нагору».
silmedia_zgcl/ug8UOay4R.jpeg
silmedia_zgcl/igU8d-s4g.jpeg
«Я була внизу, у нас була фізкультура, і чула безперервну стрілянину. Я не знала, що відбувається, ми переписувалися з однолітками, деякі діти не відповідали, ми боялис. Ми всі забилися в маленьку кімнату в школі, тому нас перевели в спортзал, там було безпечно, а потім ми вийшли», — додала Євгенія..
silmedia_zgcl/Kss8dasVg.jpeg
«Спочатку я не сказала мамі, щоб не напружувати її, але потім сказала, що я в безпеці, вона каже, маленька дівчинка», — розповіла вона B92.

Однокласники розповіли, що підліток був завжди тихим і скромним, тому не очікували від нього цього.

silmedia_zgcl/BZU8dayVg.jpeg
Роман Гежа

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар