У столиці заборонили російськомовний контент на публіці

Київрада 13 липня наклала мораторій на відтворення російськомовного культурного продукту на території столиці. Відповідний проєкт був зареєстрували ще 26 червня 2022 року.

silmedia_zgcl/F3z5DfjVR.jpeg
Ілюстративне фото

Рішення передбачає заборону на демонстрацію російськомовних товарів та послуг, які створені у процесі провадження діяльності у сфері культури – це книги, художні альбоми, аудіовізуальні твори, музичні звукозаписи, вироби художніх промислів, театральні та циркові вистави, концерти та культурно-освітні послуги.

Також мораторій розповсюджується і на об’єкти матеріальної та духовної культури, що мають художнє, історичне, етнографічне та наукове значення і підлягають збереженню, відтворенню та охороні відповідно до законодавства України.

Виконавчий орган комітету міськради має створити робочу групу для проведення роз’яснювальної роботи з фізичними та юридичними особами. Хто буде контролювати дотримання даної заборони та як це буде відбуватися, у проєкті не прописано.

Раніше, 19 червня 2022 року Верховна Рада заборонила російську музику в українських медіа та громадському просторі. Зокрема, документ включає заборону публічного виконання музики, яку виконує співак чи співачка, які є або були у будь-який період після 1991 року громадянином рф.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар