У світових медіа зменшилась кількість публікацій про Україну — дослідження

У 2023 році фахівці зафіксували спад активної уваги до України в міжнародних медіа.

silmedia_zgcl/1uNioJAIg.png

Про це повідомила голова ГО Brand Ukraine Марія Липяцька під час презентації звіту організації про сприйняття України у світі в 2023 році.

«Якщо в перші місяці російського повномасштабного вторгнення необхідно було реагувати на інтерес в аудиторії та соцмережі, надавати верифіковану інформацію, то тепер потрібно йти до аудиторій з тими темами, які їм актуальні. Ми бачимо збільшення невоєнних тем. Серед ключових пошукових тем в Google до топ 10 про Україну ввійшли три кваліфікаційні футбольні матчі, Еліна Світоліна, “Євробачення”», розповіла Марія Липяцька, наголосивши, що бренд України має бути багатогранним.

Голова ГО Brand Ukraine зазначила, що однією з основних тем, про які писали міжнародні медіа у 2023 році, був український контрнаступ. Світові медійники почали висвітлювати напад ХАМАС на Ізраїль, що змістило фокус уваги з України.

«Україна залишилася впізнаваною і впливовою та входить до 15% найбільш впливових країн світу», — зазначають дослідники.

Керівниця аналітичної команди Brand Ukraine Тамара Новосельська заявила, що у 2022 році понад 50 млн статей у світових ЗМІ були присвячені Україні. У 2023 році кількість публікацій зменшилась на 20%.

«Інтерес до жодної новини не триває вічно. Інтерес до України повернувся до рівня грудня 2021 року», — прокоментувала Тамара Новосельська.

Нагадаємо, на прикордонних територіях України заблокують російське мовлення.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар