У вінницькій в'язниці шахраї виманювали гроші з банківських карток українців

Правоохоронці нейтралізували злочинну організацію у вінницькій тюрмі, яка масово видурювала гроші з банківських карток українців.

silmedia_zgcl/WN7gvFNIR.jpeg

Про це повідомили в СБУ та Офісі Генпрокурора.

Учасниками схеми були майже 30 в’язнів Вінницької колонії. Відбуваючи строки у тюрмі, вони обдзвонювали вкладників фінустанов і під виглядом надання онлайн послуг викрадали у них кошти.

Незаконну діяльність організував так званий «смотрящий» за однією з виправних колоній Вінниччини, в’язень-кримінальник на прізвисько «Гєша». В'язні телефонували клієнтам банку та представлялись «співробітниками служби безпеки» фінустанови. Під час таких розмов зловмисники повідомляли вкладникам, що їхні розрахункові картки нібито намагаються зламати шахраї.

Потім українцям пропонували перевести кошти на так званий «безпековий рахунок» через онлайн-додаток, щоб «вберегти заощадження від викрадачів».

«Таким чином фігуранти вводили потерпілих в оману та змушували їх переводити свої гроші на підконтрольні банківські рахунки шахраїв. Після цього їхні спільники «на волі» знімали готівку та передавали її в «злодійську касу», — повідомляє СБУ.

Десятьом учасникам схеми повідомили про підозру у шахрайстві. П’ятьох зловмисників затримали, ще п’ятьох фігурантів-в’язнів – перевели до дисциплінарного ізолятора виправної установи. Також правоохоронці вирішують питання щодо повідомлення про підозру ще 17 учасникам злочинної організації.

Нагадаємо, на Київщині викрили військових, які розкрадали продукти для ЗСУ.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар